منتقدان انقلابی دولت

دولت انقلابی را با نقد کردن، بسازیم!

📍پاسخ سایت فردا به مطلب رجانیوز؛
هیچ چیز برای پایداری به اندازه نزدیکی جریان حزب اللهی به قالیباف سخت نیست / با تخریب کارنامه دیگران امتیازی به شما اضافه نمی شود / پایداری رفته رفته تبدیل به لشکر بی سرباز می شود

جبهه ناپایداری!

 

 

 

 

 

 

 

 

🔺مطلب «چرا جمهور «رئیس» می‌خواهد نه «شهردار»؟» در واقع هشداری است به بزرگان جریان انقلاب که  مانع پیشروی این نوع از رویکردهای تفرقه‌ آمیز و محفلی شوند که سالهاست چون یک ویروس به جان جبهه انقلاب افتاده است. رویکردی که حتی تحمل فردی عاشق ولایت چون حسین قدیانی را هم ندارد و اندازه یک نامه و مطلب هم او را تحمل نمی کند. چرا که این طیف سالهاست بر جدایی بدنه حزب اللهی از قالیباف تبلیغ کرده  و سعی در افتراق میان این دو نموده اند و اکنون هیچ ضربه ای را برای خود بدتر و نابهنگام تر از حمایت جریان حزب اللهی از قالیباف نمی دانند. 
 

🔺این بغض و خشم از قالیباف کار را به جایی رسانده که این گروه مجبور به زیرسوال بردن کارنامه دیگران شوند و این همه فعالیت در شهر تهران را با کنایه به مدیریت پروژه تقلیل می دهند؛ شبیه سخنان  جهانگیری در مناظره های سال 96 که این بار از زبان مدعیان انقلابی گری بیرون می آید. جالب است که راست و چپ افراطی در تخریب قالیباف با یکدیگر همگام می شوند. اکنون باید به این دوستان گفت با حمله به نقاط قوت و تخریب کارنامه دیگران امتیازی به شما عزیزان اضافه نمی شود. کارنامه حاصل کار جهادی و تلاش و نشاط است نه حاصل صرفا سخن گفتن و تخطئه کردن دیگرانی که کار می کنند.
 

📍 در این میان طعنه "پیمانکار" به قالیباف که از شعبده بازی های کلامی این اقلیت تندرو است هم اگر از جانب ایشان فحش و ناسزا به حساب می آید اما برای قالیباف معنای دیگری می دهد چرا که او خود را سرباز و پیمانکار ولایت و انقلاب اسلامی و خط امام و رهبری می داند. چه قدر خوب که یک فرد خود را پیمانکار انقلاب بداند تا پیمانکار یک فرقه و محفل شبه انقلابی. پیمانکار مردم باشد نه اصحاب افراط.

 

🔺قدرناشناسی این جریان آنجایی که عیان‌تر می‌شود که این سایت در بند پایانی گزارش خود می‌نویسد: « تجربه ۹۶ نشان داد که حتی اگر نماد تام و تمام «وحدت» هم در انتخابات حاضر شود، او باز هم خواهد آمد، بلکه در روزهای پایانی با یکی دو درصد برتری، شاید «دیگران» به او گفتند در صحنه بماند». در حالی که جریان انقلاب همواره فداکاری قالیباف در انتخابات 96 را می ستاید این افراد طلبکار و قدرنشناس آنچه نباید را بر زبان می آورند و رویکرد ضد وحدت و تفرقه آمیز خود را این گونه بیان می کنند.

 

🔺همان طور که مشخص است، برخی از تندروهای  پایداری از دعوت برخی از بزرگان اصول گرایی از  قالیباف برای نامزدی بسیار نگران شده‌. آنقدر نگران که نمی‌توانند دست روی دست گذشته و منتظر باشند رای مردم حرف آخر را بزند لذا خودشان دست به کار شده و در مسیر تخریب هرچه هنر دارند رو می‌کنند. یک روز در مجلس غائله به پا کرده و با حاشیه سازی درباره بودجه، قالیباف را هدف می‌گیرند. یک روز هم این چنین چشم بسته و دهان می‌گشایند.ای کاش پندهای دلسوزان انقلاب کمی آنها را متنبه می کرد تا دیر نشده از راهی که می روند بازگردند وگرنه رفته رفته تبدیل به لشکری بی سرباز می شوند.

 

🔺در عین حال باید متذکر شد که فضای بزرگان جبهه انقلاب بر عکس این دوستان آن قدر تنگ و بسته نیست که این نگاه های حذفی را بر عمل سیاسی خود حاکم کنند. بر عکس این نگاه های تنگ نظرانه روابط میان آیت الله رییسی و دکتر قالیباف برادرانه و همدلانه است و در صورت ورود هر یک از این دو بزرگوار، فرد دیگر با تمام توان بنا به مسلک انقلابی و جبهه ای و گفتمانی از دیگری حمایت خواهد کرد تا در نهایت گفتمان انقلاب با پیروزی در انتخابات دولتی کارآمد تشکیل دهد. 
 

اصولگرا انتخابات تخریب کارنامه حزب اللهی دولت دولت کارآمد رئیسی قالیباف محمدباقر قالیباف پایداری

درستهمن قالیباف رو خیلی قبول دارم!

 

توی ریاست جمهوری که فعلا نتونستن بیان؛
ایشالا خدا بهشون کمک کنه که بتونن برای مقام ها و جایگاه های دیگه، به این مردم خدمت کنند....
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی